YALNIZLAR ODASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YALNIZLAR ODASI

Kendisini Yalnız Hissedenlerin Buluşma Noktası

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir

2 posters
YazarMesaj
godjo

godjo

Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir Empty
MesajKonu: Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir   Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 12:42 pm

Ben fotoğraf çekmeyi bir özgürlük ifadesi olarak görüyorum, hayatın tadı bence fotoğraf çekmekte, herkesin zevk anlayışı farklı olabilir, farklı hobileri olabilir, herkese göre kendi hobisi bir özgürlük ifadesidirde ama fotoğraf çekmek gerçekten başka birşey.

Ânı donduruyorsunuz ve bir ömür boyu saklıyorsunuz, içerilerinde binlerce anı saklayıp baktıkça çeşitli anlatımlar bulabiliyorsunuz. Bence fotoğraf çekmek bir anlatım sanatıdır zaten. Fotoğraf çekmeden önce neyi anlatmak istediğinize karar vermelisiniz önce, sonra fotoğrafı çekmelisiniz. Çektiğiniz fotoğrafın bir hikayesi olmalı ve siz bu hikayeyi insanlara anlatabilmelisiniz...
ugursarak

ugursarak

Karakter Sayfası
Karakter Sayfası: 10

Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir Empty
MesajKonu: Geri: Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir   Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 12:44 pm

godjo demiş ki:
Ben fotoğraf çekmeyi bir özgürlük ifadesi olarak görüyorum, hayatın tadı bence fotoğraf çekmekte, herkesin zevk anlayışı farklı olabilir, farklı hobileri olabilir, herkese göre kendi hobisi bir özgürlük ifadesidirde ama fotoğraf çekmek gerçekten başka birşey.

Ânı donduruyorsunuz ve bir ömür boyu saklıyorsunuz, içerilerinde binlerce anı saklayıp baktıkça çeşitli anlatımlar bulabiliyorsunuz. Bence fotoğraf çekmek bir anlatım sanatıdır zaten. Fotoğraf çekmeden önce neyi anlatmak istediğinize karar vermelisiniz önce, sonra fotoğrafı çekmelisiniz. Çektiğiniz fotoğrafın bir hikayesi olmalı ve siz bu hikayeyi insanlara anlatabilmelisiniz...

Tek kelimeyle PERFECT Very Happy

Fotoğraf çekmek özgürlüğün bir ifadesidir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-